O kancelariiWzajemne relacje z Klientem opieramy na zaufaniu i szacunku.

O kancelarii

Kancelaria Adwokacka Celiński&Łuczak-Celińska spółka cywilna świadczy usługi prawne dla przedsiębiorców i nie tylko. Każdy Klient jest ważny i dlatego indywidualnie podchodzimy do każdej sprawy i każdego Klienta. Wzajemne relacje opieramy na zaufaniu i szacunku. Od 15 lat pracujemy nad skutecznymi rozwiązaniami. Świadczyliśmy usługi prawne również jako wewnętrzni prawnicy, co w naszej ocenie pozwala zrozumieć potrzeby biznesowe Klienta.

Uważamy, że odpowiedzialność firmy prawniczej wobec społeczności daleko wykracza poza świadczenie usług prawnych. Jesteśmy dumni ze swojego zaangażowania na rzecz poprawy życia podopiecznych lokalnych fundacji i stowarzyszeń. Wspieramy także inicjatywy zrzeszające lokalną, wawerską społeczność. Związaliśmy się z zieloną gminą Warszawy i tu znajduje się siedziba Kancelarii. Nie przeszkadza nam to jednak w świadczeniu usług również w siedzibie Klienta.
https://www.clclegal.pl/wp-content/uploads/2018/01/110882505-640x426.jpg
https://www.clclegal.pl/wp-content/uploads/2018/01/ambasada2-640x426.jpg

Kompleksowa obsługa prawna

Specjalizujemy się w dziedzinach które znamy i lubimy są to m.in.: energetyka, nieruchomości czy prawo spółek. Ponadto w związku z coraz większą świadomością prawną przedsiębiorców wdrażamy reguły compliance i prowadzimy audyty wewnętrzne, których wyniki pozwalają na ułożenie bezpiecznych zasad przepływu danych czy dokumentów w przedsiębiorstwach. Tworzymy schematy organizacyjne oraz zasady współpracy pomiędzy spółkami w grupie.
https://www.clclegal.pl/wp-content/uploads/2017/12/logo-black2.png

ul. Żegańska 1, 04-713 Warszawa
+48 720 011 000
kancelaria@clclegal.pl